Imam heliko bakteriju. Trenutno u blažem obliku. Nemam više jakih bolova. Ali i dalje imam problema kada pojedem nešto što mi smeta. Poremeti mi se stolica (proliv). I naravno da sam smršala oko 8-9 kilograma. Visok sam 181 cm, imao sam 81 kg, a sada imam duže vreme 72,73 kg. Malo imam problema i sa nesanicom, i energijom. Jer sam sportski tip koji je navikao da je stalno aktivan. Sada to nije slučaj, jer se bojim da ne smršam još više. Koristio sam posle redovne terapije (14 dana od gastro specijaliste u Ćupriji) razne čajeve itd. A zadnje što sam koristio je ulje crnog kumina 3 meseca. U kombinaciji posle mesec dana i origano Strong u kapsulama 20 dana. Sada posle 1 meseca pauze. Počeo sam ponovo da koristim ulje crnog kumina. Ali me interesuje, da li opet moram da pravim kombinaciju posle 1 meseca sa origano Strong kapsulama 20 dana. I šta mi još preporučujete da uradim. Jer me ova situacija dosta i nervira. Jer traje godinu ipo dana.

Poštovani

s obzirom na to da i dalje imate helikobakteriju preporučujemo Vam kombinaciju ulja crnog kumina, 3×1 kašičicu na dan, pre obroka 3 meseca u kontinuitetu i origano strong kapsule 3×1 na dan, posle obroka u prvih 20 dana, paralelno sa uljem crnog kumina. Nakon 3 meseca pravite pauzu od mesec dana pa ponovite test na H.pylori. Takođe preporučujemo da izbegavate jaku, začinjenu, prženu, pohovanu hranu kao i slatkiše i gazirane sokove.